Oude besturen

 

Bestuur 77: 2022 – 2023

Image

Het 77ste bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r. Tim de Groot, Sverre Overdijk, Fay Heemskerk, Anne-Fay de Jong, Carlijn Pool en Max Rutjes

Voorzitter: Fay Heemskerk
Secretaris: Anne-Fay de Jong
Penningmeester: Sverre Overdijk
Commissaris Onderwijs: Carlijn Pool
Commissaris Extern: Tim de Groot
Commissaris Intern: Max Rutjes

Bestuur 76: 2021 – 2022

Image

Het 76ste bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r. Perry Blommaart, Ben Kras, Martijn ten Brink en Arthur Grooteman.

Voorzitter: Martijn ten Brink
Secretaris: Ben Kras
Penningmeester: Arthur Grooteman (t/m 15 februari)
Penningmeester: Tim de Groot (vanaf 15 februari)
Commissaris Onderwijs: Arthur Grooteman (vanaf 15 februari)
Commissaris Intern: Perry Blommaart

Bestuur 75: 2020 – 2021

Image

Het 75e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r. Bente Reus, Michelle van Dongen, Nadav Joosten, Floris Blom, Sam Hulscher, Bart de Mooij en Jari Hoffmann.

Voorzitter: Floris Blom
Secretaris: Michelle van Dongen
Penningmeester: Bart de Mooij
Commissaris Educatie: Nadav Joosten
Commissaris Onderwijs: Sam Hulscher
Commissaris Extern: Bente Reus
Commissaris Intern: Jari Hoffmann

Bestuur 74: 2019 – 2020

Image

Het 74e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r. Floris Blom, Sam Hulscher, Nadav Joosten, Bente Reus, Jari Hoffmann en Bart de Mooij

Voorzitter: Sam Hulscher
Secretaris: Jari Hoffmann
Penningmeester: Bart de Mooij
Commissaris Onderwijs: Nadav Joosten
Commissaris Extern: Bente Reus
Commissaris Activiteiten en Bar: Floris Blom

Bestuur 73: 2018 – 2019

Image

Het 73e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r.: Siza Kuin, Robin Schatens, Anissa Haim, Rens Ham, Sophie Evers en Maarten van Dorp

Voorzitter: Rens Ham
Secretaris: Anissa Haim
Penningmeester: Robin Schatens
Commissaris Onderwijs en Cultuur: Maarten van Dorp
Commissaris Extern: Siza Kuin
Commissaris Activiteiten en Bar: Sophie Evers

Bestuur 72: 2017 – 2018

Image

Het 72e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r.: Lars Overwater, Maartje van Rijn, Roy van Sluis, Tula Kaptein, Michael Doppert en Demi Snabilié.

Voorzitter: Tula Kaptein
Secretaris: Roy van Sluis
Penningmeester: Michael Doppert
Commissaris Onderwijs: Maartje van Rijn
Commissaris Extern: Demi Snabilié
Commissaris Activiteiten en Bar: Lars Overwater

Bestuur 71: 2016 – 2017

Image

Het 71e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r.: Anna Butter, Stan Papadopoulos, Yol Tio, Celine Nieuwland, Jelle Hofman en Klaas Visscher

Voorzitter: Yol Tio
Secretaris: Celine Nieuwland
Penningmeester: Stan Papadopoulos
Commissaris Onderwijs en PR: Jelle Hofman
Commissaris Activiteiten en Bar: Anna Butter
Commissaris Extern: Klaas Visscher

Bestuur 70: 2015 – 2016

Image

Het 70e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r.: Danny Kroon, Yorrick Boeije, Indigo Bekaert, Richard Broersen, Nicol Heijtbrink en Rhea Lambregts.

Voorzitter: Indigo Bekaert
Secretaris: Danny Kroon
Penningmeester: Nicol Heijtbrink
Commissaris Onderwijs en PR: Richard Broersen
Commissaris Activiteiten en Bar: Rhea Lambregts
Commissaris Extern: Yorrick Boeije

Bestuur 69: 2014 – 2015

Image

Het 69ste bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuut met v.l.n.r.:Florent Smit, Dieuwertje Modder, Ramses Kools, Janneke van der Hoek, Marie Brands en Tijmen Bakker

Voorzitter: Janneke van der Hoek
Secretaris: Dieuwertje Modder
Penningmeester: Marie Brands
Commissaris Extern: Florent Smit
Commissaris Intern: Ramses Kools
Commissaris Activiteiten: Tijmen Bakker

Bestuur 68: 2013 – 2014

Image

Het 68ste bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuut met v.l.n.r.: Robin de Boer, Jorien Duivenvoorden, Michael van den Brink, Martijn Tiekink en Buiske Boone

Voorzitter: Michael van den Brink
Secretaris: Jorien Duivenvoorden
Penningmeester: Martijn Tiekink
Commissaris Lezingen en Excursies: Robin de Boer
Commissaris Activiteiten: Buiske Boone

Bestuur 67: 2012 – 2013

Image

Het 67ste bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuut met v.l.n.r.: Lukas Jongkind, Sven Beerents, Suzanne Flaton, Stefan La Rooij, Rosa Kromhout en Bas van Dijk

Voorzitter: Rosa Kromhout
Secretaris: Sven Beerents
Penningmeester: Bas van Dijk
Commissaris Onderwijs: Stefan La Rooij
Commissaris Lezingen en Excursies: Suzanne Flaton
Commissaris Activiteiten: Lukas Jongkind

Bestuur 66: 2011 – 2012

Image

Het 66e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuut met v.l.n.r:Jurn Heinen, Rebecca de Leeuw, Christiaan Mul, Nikki in ‘t Ven,Tommy van Schayik en Stijn Kok

Voorzitter: Christiaan Mul
Secretaris: Rebecca de Leeuw
Penningmeester: Tommy van Schayik
Vice-voorzitter: Nikki in ‘t Ven
Commissaris Activiteiten: Stijn Kok
Commissaris Onderwijs: Jurn Heinen

Bestuur 65: 2010 – 2011

Image

Voorzitter: Sjoed Slagman
Secretaris: Kasper van den Hurk
Penningmeester: Tom Panhuise
Commissaris Onderwijs: Chuchu Yu

Bestuur 64: 2009 – 2010

Image

Voorzitter: Muriëlle Huisman
Secretaris: Abel Schootemeijer
Penningmeester: Sanne Muller

Bestuur 63: 2008 – 2009

Image

Voorzitter: Hugo van Oosterhout
Secretaris: Carolien van der Zwaart
Penningmeester: Freek Ruesink
Commissaris Onderwijs en Studentenzaken / Vice-voorzitter: Arthur Newton
Commissaris Lezingen en Excursies: Esther Schippers

Bestuur 62: 2007 – 2008

Image

Voorzitter: Jan-Hein Hooijschuur
Secretaris: Guido Guijt
Penningmeester: Hugo van Oosterhout
Commissaris Onderwijs en Studentenzaken / Vice-Voorzitter: Esther Vleugel
Commissaris Lezingen en Excursies: Carien van Aubel

Bestuur 61: 2006 – 2007

Image

Voorzitter: Annemarie Walters
Secretaris / Vice-voorzitter: Eveline Jansen
Penningmeester: Jan-Hein Hooijschuur
Commissaris Lezingen en Excursies: Niels Nouse
Commissaris Onderwijs en Studentenzaken: Annelie Jongerius

Bestuur 60: 2005 – 2006

Image

Voorzitter: Pieter Nunnink
Secretaris / Vice-voorzitter: Linde Smeenk
Penningmeester: Martijn Tromp
Commissaris Lezingen en Excursies: Robin van der Ploeg
Commissaris Onderwijs en Studentenzaken: Fabian Reijn

Bestuur 59*: 2004 – 2005

Image

Voorzitter: Patrick Bart
Penningmeester: Rosanne Zeiler
Secretaris: Pieter Nunnink
Commissaris Onderwijs: Linde Smeenk

Bestuur 59: 2003 – 2004

Image

Voorzitter: Pauline de Bruijn
Secretaris: Bart Stegink
Penningmeester: Geeske Dierop
Commissaris van Onderwijs en Studentenzaken: Johanneke Ernsting
Commissaris van Lezingen en Excursies: Long Jin

Bestuur 58: 2002 – 2003

Image

Voorzitter: Wannes Weymiens
Secretaris: Chantal Carpentier
Penningmeester: Marnix Keer
Commissaris onderwijs en studentenzaken: Martin Vlaar

Bestuur 57: 2001 – 2002

Image

Voorzitter: Gijs Manneveld
Secretaris: Wing Kiu Siu
Penningmeester: Hanneke Swart
Commissaris lezingen & excursies: Maayke Jorien Mars
Commissaris onderwijs & studentenzaken: Daniël Hendrik Turkenburg

Bestuur 56: 2000 – 2001

Image

Voorzitter: Gabriëlle Hellingwerf
Vice-voorzitter: Machteld Petram
Secretaris: Floor Frederiks
Penningmeester: Lennart Post
Commissaris Onderwijs en Studentenzaken: Edith Beerdsen
Commissaris Lezingen en Excursies: Remko Detz

Bestuur 55: 1999 – 2000

Image

Voorzitter: Luc Alders
Vice-voorzitter: Jasper Heuft
Penningmeester: Rudmer van Dijk
Secretaris: Ellen Backus
Commissaris Lezingen & Excursies: Micha Nethe
Commissaris Onderwijs & Studentenzaken: Yu Ling Wu

Bestuur 54: 1998 – 1999

Image

Voorzitter: Ron Jukes
Vice-voorzitter: Erik Zuidema
Secretaris: Suzanne Smit
Penningmeester: Jocelyne Vreede
Commissaris Lezingen & Excursies: Arjen Berkenbos
Commissaris Onderwijs & Studentenzaken: Thyra de Jongh

Bestuur 53: 1997 – 1998

Image

Voorzitter: Marinus Koen Gerritsen
Vice-voorzitter: Floris Martijn Hekster
Secretaris: Marieke Hoorneman
Penningmeester: Bastiaan Willem Truijens
Commissaris: Antal Matthieu Heemstra

Bestuur 52: 1996 – 1997

Image

Voorzitter: Wilhelmus Maria Gruters
Vice-voorzitter: Arjen Vincent Jacob de Blecourt
Secretaris: Bastiaan Frederik van de Sande
Penningmeester: Astrid Janmaat
Commissaris onderwijs: Ciska Bocker
Commissaris studentenzaken: Harma van Duijn

Bestuur 51: 1995 – 1996

Image

Voorzitter: Marijn Goes
Vice-voorzitter: Tabe Martijn Kooistra
Secretaris: Petrus Hendrik Zwart
Penningmeester: Jeroen Anton Groeneveld
Yvonne van Duin
Casper Weber
Mirjam Hoefkens

Bestuur 50: 1994 – 1995

Image

Voorzitter: Monique van der Meulen
Vice-voorzitter: Henk Smit
Secretaris: Emile Rienks

Penningmeester: Jochem Hoeth
Gerben Arisz
Jenny Keeson
Ronald van Vliet

Bestuur 49: 1993 – 1994

Image

Voorzitter: Carl Berlo
Vice-voorzitter/Services: Arthur Groot
Secretaris: Nora de Wit
Penningmeester: Ymke Fokma
Excursie-commissaris: Joop Daamen
Borrel/Feest-commissaris: Nathalie Frey
Onderwijs-commissaris: Boris Bosch

Bestuur 48: 1992 – 1993

Image

Imelda Lembeck
Katja Keesom
Arwin Geijtenbeek
Hilda ten Brink
Patrick van Houts
Daniëlle Petra
Willem Gijsen

Bestuur 47: 1991 – 1992

Image

Fred van Egmond
Katja Keesom
Jaap Overbeek
Arwin Geijtenbeek
Tibart van den Berg
Adriaan Kodde
Dave Kliphuis

Bestuur 46: 1990 – 1991

Image

Pieter-Frans van der Meulen
Michiel de Boer
Mark Beijer
Susan Genseberger
Sander van der Laan
Baub Kabala

Bestuur 45: 1989 – 1990

Image

Voorzitter: Willem Spierenburg
Secretaris: Irma Scheltus
Penningmeester: Ad Louwerse
Assistent penningmeester: Ricard Zwaal
Onderwijs commissaris: Ron Out
Dranken commissaris: Wim Hielkema
Zittend lid: Sieward A. Nijhuis

Bestuur 44: 1988 – 1989

Image

Willem Spierenburg
Danny Brands
Richard Zwaal
Sieward Nijhuis
Wim Hielkema
Annemiek van Rooij
Karin van Essen

Bestuur 43: 1987 – 1988

Image

Willem Spierenburg
Irma Scheltus
Ad Louwerse
Wim Hielkema
Sieward Nijuis
Ron Out
Ricard Zwaal

Bestuur 42: 1986 – 1987

Image

Voorzitter: Elmo Wissing
Secretaris: Irma Scheltus
Penningmeester: Gertjan Schaatsbergen
Assistent Penningmeester: Onno Epema
Dranken Commissaris: René Williams

Bestuur 41: 1985 – 1986

Image

Voorzitter: Onno Epema
Secretaris: Gertjan Schaatsbergen
Penningmeester: Roebie van Staalen
Ass. Penningmeester: Wouter Iwema Bakker
Drankencommissaris: René Marcel Williams

Bestuur 40: 1984 – 1985

Image

Evert Geerlofs
Astrid Crabbendam
Hans Modder
Jowi Bijsterbosch
Maarten den Hertog
Wouter Iwema Bakker
R. van Stallen
Carel Voskuilen
Berend de Vries

Bestuur 39: 1983 – 1984

Image

Bettina de Jong
Annet van Leijen
Jikke van Wijnen
Evert Geerlofs
Han Buwalda
Marco de Keijser
Nico Willard

Bestuur 38: 1982 – 1983

Image

Voorzitter: Andy Wessels
Secretaris:Annet van Leyen
Penningmeester: Han Buwalda
Bladcoördinatie: Astrid Crabbendam
Drankcommissariaat: Nico Willard
Feest en spel: Pieter Stroek
Contactpersoon Chemiewinkel: Gunang Waney
Excursiecommissie: Stan van Walstijn

Bestuur 37: 1981 – 1982

Image

Roger Kleinenberg
P.A.C. Stroek
Geert Ates
Margareth Koppes
Annet van Leijen
René de Ree
Mariëtte Snijders
Andy Wessels
N.P. Willard

Bestuur 36: 1980 – 1981

Image

Roger Kleinenberg
Erik Joling
Fred Muller
Margareth Koppes
Andy Wessels

Bestuur 35: 1979 – 1980

Image

Berend de Vries
Carel Voskuilen
Erik Joling
Frans Paap
Fred Muller
Geert Ates

Bestuur 34: 1978 – 1979

Image

Marjo v/d Haak
Sjef van den Heijkant
Jacqueline Loomans
Marcel Mevissen
Bob Scheffer
Paul Seignette

Bestuur 33: 1977 – 1978

Image

Ferdi Beetstra
Ton Beure
Hans Eijsbouts
Marjo v/d Haak
Jacqueline Loomans
Johan Lub
Hans van der Tooren

Bestuur 32: 1976 – 1977

Image

Karel Auwerda
Koen Brons
Anja Bouwers
Eddy Erkens
Ywe de Jong
Johan Lub
Wilfried Maas

Bestuur 31: 1975 – 1976

Image

Karel Auwerda
Michaël Bláha
Koen Brons
Walter Koopmans
Marcel van Tilborg

Bestuur 30: 1974 – 1975

Image

Hans Pijst
Eduard van de Leeuw
Jaap Louwen
Dick Nieuwenhuis
Bram van Waasdorp

Bestuur 29: 1973 – 1974

Image

Wim de Blok
Henk van Dam
Dick Nieuwenhuis
Frans Tegelaers
Dick Visser

Bestuur 28: 1972 – 1973

Image

Marc Brandon
Tim van Dijk
Ronald van Dokkum
Gerrit van Kalkeren
Raymond Sedney
Hans Westerhoff
Paul Zwart

Bestuur 27: 1971 – 1972

Image

Peter Braspenning
Rob van Brederode
Roy Eksteen
Fred Hagen
Ria Hooghiemstra
Menno Huizinga
Robbert Jan Jonker
Piet Kuipers

Bestuur 26: 1970 – 1971

Image

B.W. Schnitger
E.J. Birfelder
B.J.M. Ale
M.J. Sarink
J.F. Harryvan
R. Jorritsma
H.L. Walg
R.A.M. v/d Graaf
E. Sanders

Bestuur 25: 1969 – 1970

Image

G.L. Engel
J.H.W.L. Stein
M. van ‘t Hof
F.H. Ferron
R.A.M. de Jong
A.H.E. Schouten

Bestuur 24: 1968 – 1969

Image

E.P. Bakker
J.B. te Beek
M. Bossand
T.C.M. Doorgeest
G.L. Engel
C.C. Schopman
C.J. Werkhoven

Bestuur 23: 1967 – 1968

Image

N.M. van Os
E.E.J. Dekker
A.A.G.M. Fennis
J.A. Gimpel
M.A.T. Kerkhoff
W.J. Sep

Bestuur 22: 1966 – 1967

Image

A.F.J. Goeting
A.H.M. Kayen
A.M.P. Dooyewaard-Kloosterziel
A.P. Kroon
G.J. Boer
J. van Beek

Bestuur 21: 1965 – 1966

Image

A.R. de Monchy
K. Spaargaren
A. van Urk-Schoen
E.K.J. Pauwels
D.J.H. Bak
S.A.C. Oost

Bestuur 20: 1964 – 1965

Image

W. Hutter
P.S. Friredrich
R.K. Eynthoven
A. Lütjens
E.P. Bakker

Bestuur 19: 1963 – 1964

Image

R. Arlman
H.J. Grande
K.S. Go
M.C. Plantema
E.M. Smit

Bestuur 18: 1962 – 1963

Image

G.A. van Caspel
G. Klaassen
J. Kloosterboer
J.L. Meray
R. Prins
W. Weenink

Bestuur 17: 1961 – 1962

Image

R.H. Tj. Bleyervled
R. Groothoff
R.A.F. Schmidt
E. Tip-Zandstra
W. Th. van Wijnen

Bestuur 16: 1960 – 1961

Image

O. Korver
H.A. van ‘t Hof
M. de Vries
C. Ris
P. van Utk

Bestuur 15: 1959 – 1960

Image

Marien A. Douw
R. Hildering
Adriaan Minderhoud
E.E.J. Rouws
J.P. Strants

Bestuur 14: 1958 – 1959

Image

A.J. Schrijner
R.J. Jesse
J.C. van Balen
C.E.M. Fransen
J.G. Hondebrink

Bestuur 13: 1957 – 1958

Image

C.G.M. Dijkhuis
W.A.M. Driessen
H.J. den Hertog
W.J. Olsman
H.R. Scholte

Bestuur 12: 1956 – 1957

Image

H.J. Hofman
K.P. Laurier
Mej. Bakker
W. Th. Akker
E.P. Honing
F. Tjan Sing Roen

Bestuur 11: 1955 – 1956

Image

W.A. Cramer
K. Deggeler
W.M.M. Visscher
A.C.M. Wanders
F. Willebrordse

Bestuur 10: 1954 – 1955

Image

P.H. Coppens
W.E. Aten
R.L. de Groot
E.E.G. Kramer
A. v/d Schuyt

Bestuur 9: 1953 – 1954

Image

Praeses: E. (Erik) Konijnenberg
Ab-actis: J.W. Copius Peereboom
Quaestrix: B. (Beatrix) Koch
Assessor I: A. Dönszelmann
Assessor II: F. Rix

Bestuur 8: 1952 – 1953

Image

Het 8e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts gefotografeerd met het 9e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts bij de bestuursoverdracht

Praeses: P.A. (Piet) Schenck
Ab-actis: G.J. Oudemans
Quaestrix: J.A. (Jupie) Zwartz
Assessor I: F. Zeggeren
Assessor II: A. Schmitz

Bestuur 7: 1951 – 1952

Image

Het 7e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met op de voorgrond v.l.n.r. J.B. Al, Piet Schenk, Eppo Meursing, Doris Holtzapffel en E. Seutter

Praeses: E.H. (Eppo) Meursing
Ab-actis: P.A. (Piet) Schenck
Quaestrix: D. (Doris) Holtzapffel
Assessor I: J.B. Al
Assessor II: E. Seutter

Bestuur 6: 1950 – 1951

Image

Praeses: J.P. (Jo) Colpa
Ab-actis: C. (Cor) Dijkgraaf
Quaestrix: K. (Kitty) Janmaat
Assessor I: E.H.M. (Hardy) Greuell
Assessor II: J.B. Al

Bestuur 5: 1949 – 1950

Image

Het 5e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r. Piet van der Haak, Joost Manassen, Jaap Kooi, Elleke Spijer en Hardy Greuell

Praeses: J. (Jaap) Kooi
Ab-actis: J. (Joost) Manassen
Quaestrix: E.C. (Elleke) Spijer
Assessor I: P.J. (Piet) van der Haak
Assessor II: E.H.M. (Hardy) Greuell

Bestuur 4: 1948 – 1949

Image

Praeses: W.R. (Wim) Dammers
Ab-actis: C.H. (Bob) Dikhout
Quaestrix: M.A.Th. (Mieke) Sluyter
Assessor I: A.E. (Dolf) de Vries
Assessor II: A. (Bert) Perk

Bestuur 3: 1947 – 1948

Image

Praeses: C.M. (Cees) Siegman
Ab-actis: T. (Tom) Herbschleb
Quaestrix: J.J. (Joke) van Zadelhoff
Assessor I: E. (Eduard) Schönbaum
Assessor II: F.J. (Frans) Spruit

Bestuur 2: 1946 – 1947

Image

Het 2e bestuur des Amsterdams Chemisch Dispuuts met v.l.n.r. Frits Freese, Kees van Soest, Aagje Buzeman, Harry van Vucht en Daaf Binnerts

Praeses: H.A. (Harry) van Vucht
Ab-actis: C.H.J. (Kees) van Soest
Quaestrix: A.J. (Aagje) Buzeman
Assessor I: W.T. (Daaf) Binnerts
Assessor II: F. (Frits) Freese

Bestuur 1: 1945 – 1946

Image

Praeses: F. (Fred) Haak (tot 6 februari 1946)
Praeses: J.B. (Bob) Zabel (vanaf 12 februari 1946)
Ab-actis: J. (Jan) Links
Quaestrix: B. (Bep) Mulder
Assessor I: B.P. (Bart) Jibben
Assessor II: C.A. (Cor) Kuipers